DIZAJN BEZ KOMPROMISOV

PEUGEOT Rifter Enterprise sa vyznačuje výrazným a robustným štýlom. Moderný a technologicky vyspelý interiér prináša výnimočnú úroveň komfortu a pozýva objaviť úplne nové zážitky za volantom.

Dizajn bez kompromisov. Elegantný, robustný, obratný a výrazný. PEUGEOT Rifter Enterprise je synonymom všestrannosti. Krátka a vysoká kapota spolu so zvýšeným podvozkom preberajú prvky vozidiel SUV. Predná časť so zapracovaným svetelným podpisom a s vodorovnou mriežkou chladiča podčiarkuje vyváženú, kompaktnú a dynamickú siluetu.

VÝNIMOČNÝ ŠTÝL PEUGEOT

Predná časť sa nesie v duchu aktuálnych modelov značky PEUGEOT, vzadu sa nachádzajú ikonické svetlá s motívom 3 levích pazúrov. PEUGEOT Rifter Enterprise sa hlási ako nová ikona značky. Toto moderné a multifunkčné vozidlo prekvapí aj štýlovou a elegantnou verziou GT. 

MOTORY PRIPRAVENÉ DO AKCIE

Vďaka inovatívnym naftovým motorom a novej 8-stupňovej automatickej prevodovke EAT8 sa PEUGEOT Rifter Enterprise vyznačuje vysokými výkonmi a nízkou spotrebou v reálnej premávke.

PEUGEOT i-COCKPIT®, VÝZVA JAZDIŤ

Spoznajte s unikátnym priestorom vodiča PEUGEOT i-COCKPIT® obratnejšiu a zábavnejšiu jazdu. Očarí vás kompaktný športový volant, vyvýšená prístrojová doska a veľká 8-palcovái dotyková obrazovka. Využite zvýšenú pozíciu sedenia pre lepší prehľad nad dianím na vozovke a Grip Control novej generáciei s 5 režimami jazdy pre lepšiu trakciu.

JEDNODUCHÉ A ĽAHKÉ OVLÁDANIE

Inovácie v srdci kabíny. S 3D navigáciou, funkciou Mirror Screeni, alebo bezdrôtovým indukčným nabíjaním mobilných telefónov posúva PEUGEOT Rifter Enterprise možnosti konektivity na novú úroveň. Pre bezpečnejšiu jazdu sú k dispozícii najnovšie asistenčné systémy.

Máte nejaké otázky?