DIZAJN BEZ KOMPROMISOV

Elegantný, robustný, obratný a výrazný. Nový PEUGEOT Rifter je synonymom všestrannosti. Krátka a vysoká kapota spolu so zvýšeným podvozkom preberajú prvky vozidiel SUV. Vzhľad so zapracovaným svetelným podpisom denných LED svetlometov a s vodorovnou mriežkou chladiča podčiarkuje vyváženú, kompaktnú a dynamickú siluetu.

VARIABILITA SEDADIEL A BATOŽINOVÉHO PRIESTORU

Vozidlo sa prispôsobí všetkým vašim potrebám. Nový PEUGEOT RIFTER je k dispozícii vo verzii s 5 alebo 7 sedadlami a s dvoma dĺžkami karosérie (Standard a Long), čo mu poskytuje výnimočnú variabilitu. Sklápateľné sedadlo spolujazdca a zadné sedadlá delené v pomere 2/3-1/3 alebo 3 samostatné sedadlá, tretí rad s dvoma samostatnými sedadlami. Konfigurácií je veľa a je na vás, ktorú si zvolíte. Batožinový priestor ponúka pôsobivý objem 775 až 3 500 litrov, vo verzii Long s 5 sedadlami až 4 000 litrov. Nakladanie a vykladanie uľahčujú otváracie zadné okno, nízka nakladacia hrana ako aj rovná podlaha.

NA CESTE K NOVÝM ZÁŽITKOM

S novým PEUGEOT i-Cockpit® získate svižnejší a prirodzenejší pocit z jazdy. Prispieva k tomu kompaktný multifunkčný volant, prístrojový panel v zornom poli vodiča a veľká 8-palcová dotyková obrazovka. Nový PEUGEOT RIFTER vás pozýva zažiť výnimočné zážitky.

3D NAVIGAČNÝ SYSTÉM

Inovácia v srdci interiéru. S 3D navigačným systémom získate prístup k informáciam, ktoré vám pomôžu pri cestovaní.

PRIPRAVENÝ NA DOBRODRUŽSTVO

Zlepšená trakcia pre ľahšiu priechodnosť. So systémom Grip Control novej generácie a s následnou úpravou trakcie sa jazdné vlastnosti nového modelu PEUGEOT RIFTER prispôsobia vaším potrebám. Trakciu zlepšuje otočný ovládač na stredovej konzole, ktorým si zvolíte jeden z piatich režimov (Standard, Sneh, Blato, Piesok, ESP OFF).

MOTORY NOVEJ GENERÁCIE

Inovatívne motory nového modelu PEUGEOT RIFTER spájajú výkon a rozumnú spotrebu. Naftové motory BlueHDi a benzínové PureTech novej generácie poskytujú okrem úplne nových zážitkov aj viac radosti z jazdy.

Nový PEUGEOT RIFTER môžu poháňať motory BlueHDi 100 BVM5 a PureTech 110 S&S BVM6.

NOVA AUTOMATICKA PREVODOVKA EAT8

Jednoduchý ovládač pre pohodlnejšiu jazdu. Nová automatická prevodovka EAT8 sa stará o to, aby bola zmena prevodov čo najplynulejšia, úplne samostatná a aby ste mali vždy zaradenú správnu rýchlosť. Rýchlosti môžete radiť aj manuálne páčkami pod volantom a neprídete pritom o možnosť automatického radenia.

POHODLNÁ A BEZPEČNÁ JAZDA

S asistenčnými systémami PEUGEOT je nový RIFTER pripravený zjednodušiť vaše cesty a priviezť vás pokojne a bezpečne do cieľa. Pokročilý systém rozpoznávania dopravných značiek a odporúčanie rýchlosti, adaptívny tempomat s funkciou Stop, aktívna výstraha pred nežiaducim opustením jazdného pruhu, bezkľúčový vstup a štartovanie, elektronická parkovacia brzda… Parkovacia kamera Visiopark 1, najnovšia generácia systému Park Assist a Snímač mŕtveho uhla....To všetko je pripravené na vašu pokojnú a bezproblémovú cestu.


 

Máte nejaké otázky?