NOVÝ PEUGEOT PARTNER PRE VŠETKY VAŠE AKTIVITY

Aby bolo možné uspokojiť všetky vaše potreby je Nový PEUGEOT Partner dostupný:

v dvoch dĺžkach: STANDARD a LONG
s užitočnou hmotnosťou 650 alebo 1000 kg
vo verzii ASPHALT pre tých, ktorí prekonávajú veľké vzdialenosti
vo verzii GRIP pre tých, ktorí jazdia v rôznorodých terénoch
v 5-miestnej verzii
• vo výbave PRO a PREMIUM

SURROUND REAR VISION

Nový PEUGEOT Partner prináša technológiu Surround Rear Vision.
Táto inovácia uľahčuje a zvyšuje bezpečnosť jazdy, keďže máte vďaka nej kompletný prehľad o svojom okolí.

Okolie sa vám vďaka dvom kamerám zobrazí na obrazovke, máte na výber zobrazenie na celú obrazovku alebo na pol obrazovky.
Tento systém obsahuje tri podfunkcie:
- Kamerový pohľad zo strany spolujazdca, pre lepší prehľad a zníženie mŕtveho uhla
- Funkcia Remote Vision nahrádza spätné zrkadlo
- Vďaka funkcií cúvacia kamera, budete mať prehľad o priestore za vozidlom a o šírke vášho vozidla, čím bude uľahčené manévrovanie. Na obrazovke sa zobrazia vzdialenosti 30 cm, 1 m, 2 m od nárazníku, polomer otáčania vášho vozidla podľa polohy volantu, ako aj polomer otvárania zadných dverí.

S funkciou Surround Rear Vision sa už nebudete musieť rozhodovať medzi zvyšovaním svojej bezpečnosti a zabezpečenia prevážaného tovaru. Teraz budete mať kompletný prehľad o priestore za vozidlom.

INDIKÁTOR PREŤAŽENIA

Nový PEUGEOT Partner môže byť vybavený indikátorom preťaženia. Táto inovatívna funkcia informuje vodiča o tom, že maximálna prípustná hmotnosť bola prekročená; či ide o technicky maximálnu prípustnú hmotnosť naloženého vozidla (MTAC) alebo prípustné hmotnostné zaťaženie na každej náprave (prednej a zadnej) (AMCEN).

Cieľ je dvojaký:

• Zabránenie nebezpečenstvu preťaženia (zhoršenie jazdných vlastností, brzdenia, riziko prasknutia pneumatiky a predčasného opotrebenia vozidla atď.).
• Zabezpečenie splnenia očakávaní zákazníkov, v oblasti bezpečnosti, a najmä bezpečnosť pri práci pre veľké flotily.

ROBUSTNOSŤ V GÉNOCH

Vďaka špičkovej kvalite a 20 ročnej spolupráci s profesionálmi vyniká nová generácia PEUGEOT Partner novou platformou, ktorá prináša do tohto segmentu komfort, dynamické ovládanie a úžitkovosť. Nový PEUGEOT Partner vo verzii LONG ovplýva vyváženou a robustnou karosériou, ktorej rázvor a zadný previs boli predĺžené kvôli nárastu užitočného objemu pri zachovaní jazdných vlastností a agilnosti.

Skombinujte to najlepšie z dvoch svetov:

Nový PEUGEOT Partner, vyniká vďaka kvalitám prednej časti EMP2 platformy (využitej v rade nových SUV a sedanov PEUGEOT), ponúka dynamický komfort, jazdné vlastnosti, optimalizované riadenie a asistenčné systémy, ktorými doteraz neovplýval.

Nový PEUGEOT Partner profituje zo syntézy predchádzajúcej generácie, zvýšil svoju užitočnú hmotnosť až do 1000 kg, zvýšil šírku posuvných dverí, čím uľahčuje prístup do priestoru pre náklad a ich skryté pánty ponúkajú optimálnu kombináciu bezpečnosti a spoľahlivosti.

JAZDA A AUTOMATICKÁ PREVODOVKA EAT8

Nový PEUGEOT Partner prichádza s motormi novej generácie platformy EMP2, ktoré vynikajú nízkou spotrebou paliva a optimalizovanými emisiami CO2. Nová 8-stupňová automatická prevodovka (EAT8) môže byť v kombinácii ako s benzínovými tak aj naftovými motormi.

Máte nejaké otázky?