NOVÝ PEUGEOT 508 SW

Objavte nový PEUGEOT 508 SW: luxusné kombi vyššej triedy s fascinujúcim dizajnom, komfortom na úrovni luxusnej limuzíny, velkorysou priestranosťou verzie SW, kvalitou a technologickou výbavou na tej navyššej úrovni.

PREDOVŠETKÝM DOKONALOSŤ

Dizajnéri zamerali všetku svoju tvorivú invenciu na estetiku a nekompromisnú funkčnosť a vytvorili kombi, ktoré ohromí svojím fascinujúcim dizajnom, ponúkne komfort na úrovni luxusnej limuzíny, veľkorysú priestrannosť verzie SW a športové kvality kupé. A predovšetkým dokonalosť v každom ohľade.

NASADNITE DO UNIKÁTNEHO PEUGEOT i-COCKPIT

Nasadnite si do PEUGEOT i-Cockpit® a chopte sa riadenia.

Kompaktný volant, vyvýšený digitálny prístrojový panel s možnosťou vlastného nastavenia a 10" multifunkčný dotykový HD displej. PEUGEOT i-Cockpit® v novom PEUGEOT 508 SW vyniká prepracovanou ergonómiou a je prísľubom skvelých jazdných zážitkov. Usaďte sa do pohodlných AGR sedadiel s viacbodovou masážou a doprajte si hudobný zážitok tej najvyššej kvality v podaní Hi-Fi systému od prestížnej značky FOCAL.

ZOSTRENÝ POHĽAD

Technológia Night Vision založená na použití infračervenej kamery umožňuje lepšie rozpoznať chodcov alebo zvieratá na vozovke. A s asistenčnými systémami riadenia ako je Full Park Assist, adaptívny tempomat s funkciou Stop & Go alebo s asistenciou pri nechcenom vybočení z jazdného pruhu máte možnosť zažiť ochutnávku autonómneho riadenia.

VŠETKO MÁTE NA DOSAH

Veľkorysý batožinový priestor nového PEUGEOT 508 SW s elektrickým otváraním zadného veka, nízkym prahom a sieťou pre zabezpečenie nákladu vás nadchne pohodlným prístupom. Dômyselne riešený interiér nového PEUGEOT 508 SW s radom odkladacích priestorov vám otvára nové možnosti využitia vozidla.

CESTA JE LEN VAŠA

S novým kombi PEUGEOT 508 SW sa môžete tešiť na príjemne pružné riadenie a isté vedenie stopy podporené adaptívnym podvozkom. Účinné motory PureTech a BlueHDi Euro 6.2 vám v spojení s automatickou prevodovkou EAT8 sprostredkujú pri riadení vozidla vrcholné potešenie.

 

Máte nejaké otázky?