RADIKÁLNY FASTBACK

Nízka silueta, ostro rezané krivky a atleticky vypracované tvary podčiarkujú ušľachtilosť nového PEUGEOT 508 a jeho odvahu inovovať. Nový PEUGEOT 508 nemožno prehliadnuť a jeho energická predná maska s chrómovanou mriežkou chladiča ohraničená Full LED svetlometmi mu prepožičiava výrazný moderný vzhľad.

STAŇTE SA PILOTOM V PEUGEOT i-Cockpit®

Sadnite do nového PEUGEOT 508 vybaveného najnovšou verziou PEUGEOT i-Cockpit®. Užite si dynamické riadenie s kompaktným volantom, vyvýšenú digitálnu prístrojovú dosku, ktorú si môžete konfigurovať podľa vlastných predstáv s kapacitným 10 '' HD dotykovým displejom. Vyskúšajte štýlové tlačidlá 'Toggle Switches' na ovládanie nastavení základných funkcií vozidla.

ZOSTAŇTE V SPOJENÍ SO SVETOM

Vďaka funkcii Mirror Screen môžete svoje kompatibilné aplikácie z vášho smartfónu ovládať priamo na kapacitnom dotykovom displeji vo vozidle. Telefón súčasne môžete aj nabíjať v priehradke pod stredovou konzolou. S hlasom ovládanou 3D navigáciou s mapovými podkladmi TomTom® sa budete po cestách pohybovať s istotou.

PEUGEOT i-Cockpit® Amplify vám umožní upraviť si prostredie interiéru v novom luxusnom PEUGEOT 508 a nastavením aktívnych tlmičov si podľa nálady prispôsobiť režim riadenia.

Hi-Fi FOCAL®, DOKONALE ČISTÝ ZVUK

Pre hudobných fanúšikov systém Hi-Fi premium FOCAL® ponúka dokonale čistú a do detailu prekreslenú reprodukciu zvuku. Systém zahŕňa 10 reproduktorov a špičkové akustické technológie, ktoré posúvajú kvalitu reprodukcie hudby vo vozidle na najvyššiu úroveň.

POŽADUJTE EFEKTIVITU

Nový PEUGEOT 508 vybavený motormi najnovšej generácie PureTech a BlueHDi spĺňajúcich emisnú normu Euro 6.2. V ponuke sú dva varianty motora 1.6 PureTech a štyri dieselové, ktorých základom sú motory 1.5 a 2.0 BlueHDi.

ASISTENČNÉ SYSTÉMY RIADENIA

VIDÍTE NEPOSTRIEHNUTEĽNÉ

Technológia Night Vision založená na použití infračervenej kamery umožňuje pri jazde v noci alebo za zníženej viditeľnosti lepšie rozpoznať chodcov alebo zver na vozovke. Obraz s výstražným upozornením sa objaví na digitálnom displeji v zornom poli vodiča.

PREDCHÁDZAJTE NEBEZPEČENSTVO

Pack Safety zahŕňa najnovšie technológie značky na podporu riadenia, ktoré pomáhajú zvýšiť vašu bezpečnosť za volantom. Patrí medzi ne napríklad automatické núdzové brzdenie Active Safety Brake s varovaním pred zrážkou, systém udržiavania v jazdnom pruhu alebo rozpoznanie dopravných značiek s obmedzením rýchlosti. 

Pack Safety Plus ešte zlepší vašu bdelosť a predvídavosť - pridáva aktívny systém sledovania mŕtveho uhla, systém sledovania pozornosti vodiča, automatické prepínanie diaľkových svetiel a rozšírené rozpoznanie dopravných značiek.

ĎALŠÍ KROK K AUTONÓMII

Pack Drive Assist predstavuje ďalší krok na ceste k autonómii. Za pomoci radaru umiestneného uprostred predného nárazníka a kamery v hornej časti čelného skla je adaptívny tempomat s funkciou Stop & Go schopný automaticky prispôsobiť rýchlosť jazdy vozidla idúcemu pred vami a zachovať si od neho bezpečný odstup. Tempomat je spojený so systémom Lane Positioning Assist (udržiavanie auta v jazdnom pruhu), ktorý zabezpečuje zotrvanie vozidla v dráhe zvolenej vodičom.

Máte nejaké otázky?