Nasadnite a nechajte sa očariť veľkolepým štýlom priestranného a technologicky vyspelého vozidla.
Športový vzhľad a ladné línie až sedemmiestneho SUV PEUGEOT 5008 zdôrazňujú modernizované tvary a odhaľujú dizajn budúcnosti.
Inovované miesto vodiča PEUGEOT i-Cockpit v kombinácii s výbornými jazdnými vlastnosťami poskytujú ešte príjemnejší zážitok z jazdy a vlastnosti hodné veľkých cestovných automobilov. Maximálne pohodlie na cestách prekoná všetky vaše očakávania.

 

Presvedčte sa osobne, čo sa skrýva za výrazom impozantný štýl.
Nové sedemmiestne SUV PEUGEOT 5008 odhaľuje modernizované línie, vďaka ktorým získava na elegancii, a dokonale spája robustnosť s precíznym spracovaním.
Výrazná predná časť stavia na obdiv inovovaný predný nárazník s integrovaným svetelným podpisom, ktorý jasne identifikuje novú generáciu vozidiel PEUGEOT. Jeho lakovaná spodná lišta, lesklé čierne mriežky a najmä unikátna bezrámová maska, ktorá vás na prvý pohľad doslova očarí, dodávajú vozidlu jedinečný vzhľad.
Dynamický a športový vzhľad SUV zvýrazňujú chrómované okenné lišty nadväzujúce na líniu predných svetlometov, ktoré ďalej pokračujú až k zadnému spojleru. Nové 19" hliníkové kolesá SAN FRANCISCO sú dokonalým posledným detailom, ktorý dotvára celok.

Zažite ešte intenzívnejšie pocity z riadenia,  pohodlne sa usaďte v modernizovanej, inovatívnej a ergonomickej kabíne PEUGEOT i-Cockpit®. Nové SUV PEUGEOT 5008 s kompaktným volantom pre presnejšie riadenie a siedmimi elegantnými ovládačmi TOGGLE SWITCHES i je vybavené centrálnym dotykovým displejom 10 "HDi a inovovaným, plne prispôsobiteľným 12,3" digitálnym prístrojovým panelom s vysoko kvalitným zobrazením pre lepšiu čitateľnosť. Už nič nebude odvádzať vašu pozornosť od riadenia, všetky dôležité informácie  pre jazdu sú výborne viditeľné v zornom poli vodiča.

 

Nové SUV PEUGEOT 5008 má výborné jazdné vlastnosti, je dynamické aj ľahko ovládateľné a vyznačuje sa výborným akustickým komfortom hodným veľkých cestovných automobilov.
Dodáva sa s benzínovými motormi PureTech alebo dieselovými motormi BlueHDi najnovšej generácie. Všetky motory s prehľadom plnia najprísnejšie emisné normy Euro 6d:

  • 1.2 PureTech 130k BVM6
  • 1.2 PureTech 130k EAT8
  • 1.6 PureTech 180k EAT8
  • 1.5 BlueHDi 130k BVM6
  • 1.5 BlueHDi 130k EAT8
  • 2.0 BlueHDi 180k EAT8

Presné a živé riadenie, účinné motory, ktoré možno vybaviť automatickou prevodovkou EAT8 i, veľmi malý polomer otáčania, ako aj optimalizovaná hmotnosť nového SUV PEUGEOT 5008 zaistí maximálnu radosť z jazdy.

 

Nové SUV PEUGEOT 5008 môže byť vybavené množstvom veľmi užitočných asistenčných systémov riadenia i, ktoré oceníte pri jazde. Jedná sa napríklad o automatické núdzové brzdenie najnovšej generácie i alebo systém pokročilého rozpoznávania dopravného značenia i.
Pri jazde v meste určite oceníte aj pomoc pri parkovaní v podobe 360 ​​° spätnej parkovacej kamery a systému Park Assist.

Máte nejaké otázky?