JAZDNÉ VLASTNOSTI

Keďže potešenie z jazdy je najmä o ovládaní, nový PEUGEOT 308 ponúka vysokú úroveň technickej dokonalosti pre príkladný kontakt s cestou. Pruženie a pneumatiky sú navrhnuté tak, aby zvýrazňovali vlastnosti motorov BlueHDi alebo PureTech, ich vyššiu účinnosť a optimálny komfort.

DRIVER SPORT PACK

Parametre Driver Sport Pack boli zmenené, aby zvýraznili vaše pocity z jazdy. Stlačením tlačidla "Sport" na centrálnej konzole sa zvyšuje citlivosť posilňovača riadenia a tým aj pôžitok z jazdy.

Zvýšená citlivosť plynového pedálu zvyšuje športový výkon a zosilňuje zvuk motora, mení farbu prístrojovej dosky z bielej na červenú a zobrazuje dynamické parametre vozidla (výkon, tlak turba, bočné a pozdĺžne preťaženie).

DENON HI-FI SYSTEM

Vychutnajte si Hi-Fi hudbu pri jazde s jemným, prirodzeným zvukom Denon Hi-Fi Pack. Systém Hi-Fi Peugeot 308 Denon je špeciálny technologický úspech, ktorý zahŕňa 8 reproduktorov, basový reproduktor a digitálny zosilňovač. Voľba rozdelenia zvuku a 5 ekvalizérov poskytuje vodičovi a cestujúcim silný a prirodzený zvuk.

PRIPOJENÁ 3D NAVIGÁCIA

Pripojený 3D navigačný systém s rozpoznávaním hlasu a zabudovanými službami TomTom umožňuje zobraziť všetko, čo potrebujete vedieť na kapacitných dotykových obrazovkách (premávku, počasie, čerpacie stanice, parkovacie miesta v okolí, body záujmu). Vďaka komunite TomTom® si môžete tiež prezrieť rizikové zóny alebo dočasné rizikové zóny prihlásením sa na platbu.

MIRROR SCREEN

Pomocou funkcie Mirror Screen si môžete vychutnať všetky kompatibilné aplikácie pre systém Android Auto, Apple Carplay TM a MirrorLink® priamo na kapacitnom dotykovom displeji.

Benzínové PureTech motory

PEUGEOT 308 SW je k dispozícii s dvomi 3-valcovými benzínovými motormi PureTech: s výkonom 110k alebo 130k. Táto nová generácia benzínových motorov PureTech s priamym vstrekovaním je prepojená so6-stupňovou manuálnou alebo novou 8-stupňovou automatickou prevodovkou EAT8. Nové verzie poskytujú ešte lepší výkon a ovládateľnosť.

Naftové BlueHDi motory

PEUGEOT 308 SW je k dispozícii s novými motormi BlueHDi: s výkonom 100k alebo 130k - spojenými s manuálnou 6-stupňovou alebo novou automatickou 8-stupňovou prevodovkou EAT8 a s novým a kompaktnejším systémom regulácie emisií. Emisie sú spracované priamo pri zdroji a výfukových plynoch, čo zaručuje pre nižšiu spotrebu paliva a účinnejšiu kontrolu emisií.

EXKLUZÍVNE 308 SW GT MOTORY

Športový charakter Peugeot 308 SW GT podčiarkujú exkluzívne motory, na výber je najnovší benzínový motoru PureTech 225k a naftový motor BlueHDi 180k, ktoré sú spojené s novou automatickou prevodovkou EAT8.

ASISTENČNÉ SYSTÉMY, TECHNOLÓGIA NAVRHNUTÁ PRE VODIČA

S modelom PEUGEOT 308 SW môžete využívať najnovšiu generáciu asistenčných systémov, ako napríklad:

• Systém snímania mŕtveho uhla

• Visiopark 1, ktorý obsahuje cúvaciu kameru

• Active safety brake (systém automatického núdzového brzdenia)

• Automatické prepínanie diaľkových svetiel

• Rozpoznávanie dopravných značiek a odporúčanie rýchlosti

• Adaptívny tempomat s funkciou STOP


 

Máte nejaké otázky?