AUTO ROKA 2022 v Slovenskej republike 

Štýlové kombi Peugeot 308 SW sa môže hrdiť množstvom titulov, medzi nimi aj prestížnym titulom Auto roka 2022 v Slovenskej republike či Nemecké auto roka 2022 vo svojej kategórii. Zbavte sa stereotypov a vychutnajte si každý prítomný okamih za volantom nového PEUGEOT 308 SW.
Nechajte sa inšpirovať jeho expresívnym nápaditým dizajnom a technológiami najnovšej generácie, ktoré boli navrhnuté tak, aby ste mali radosť z každej jazdy.
Power of Choice i je mottom spoločnosti PEUGEOT: vyberte si zo širokej ponuky dostupných motorizácií pre váš nový PEUGEOT 308 SW. Na výber ponúka benzínový, naftový, ale aj plug-in hybridný pohon. 

DIZAJN

IMPOZANTNÉ KOMBI S VLASTNÝM NÁZOROM

Nový PEUGEOT 308 SW s novým znakom uprostred novej, inovovanej prednej masky chladiča zaujme robustným vzhľadom, ktorý je umocnený predĺženou kapotou a posunutým čelným sklom smerom dozadu.
Odvážne proporcie, zvodný štýl a dôrazný, emotívny dizajn odhaľujú jeho športovú a jedinečnú osobnosť, ktorá popiera všetky stereotypy a na druhej strane si zachováva výnimočnú praktickosť a priestrannosť.
Elegantná kompaktná silueta vozidla dáva najavo priestranný interiér, vykresľuje športové a dravé línie v kombinácií s chrómovanými prvkami, jedinečným prepracovaným svetelným podpisom a novým znakom značky PEUGEOT.

MIESTO VODIČA

SVET TECHNOLÓGIÍ, PRE INTUITÍVNE POTEŠENIE Z JAZDY

Sadnite si za volant nového PEUGEOT 308 SW. Užívateľsky prívetivé a intuitívne miesto vodiča bolo radikálne zmodernizované pre ešte vyššiu bezpečnosť a kvalitu pri cestovaní. Teraz ponúka ešte prepracovanejšiu ergonómiu, nový dizajn a je vybavené najnovšími asistenčnými systémami riadenia ako aj technológiami konektivity.
Cestovanie v novom PEUGEOT 308 SW ponúka absolútne unikátne zážitky z jazdy. Nový kompaktný a ľahko ovládateľný vyhrievaný volanti, digitálny a kompletne prepracovaný prístrojový panel aj centrálny dotykový displej s modernejším infotainment systémom PEUGEOT i-Connect, všetko je možné prispôsobiť požiadavkám posádky.

TECHNOLÓGIE

POTEŠENIE Z JAZDY, VIAC AKO KEDYKOĽVEK PREDTÝM

Vychutnajte si vynikajúce jazdné vlastnosti, jednoduché ovládanie a potešenie z jazdy za volantom nového kompaktného kombi PEUGEOT 308 SW.
Vyskúšajte si poloautonómne riadenie kombinujúce adaptívny tempomati s funkciou Stop & Goi a aktívnym systémom udržiavania vozidla vo zvolenom jazdnom pruhui.

Pre ešte vyššiu bezpečnosť a maximálne pohodlie je k dispozícii veľké množstvo jazdných asistentov najnovšej generácie a nových technológií, ako je napríklad:

  • nová zadná parkovacia kamera HD 180°
  • 360° parkovací asistent so štyrmi kamerami
  • sledovanie mŕtveho uhla s predĺženým dosahom

Ponuky

2023 | 308 SW
27 990 €

Peugeot 308 Break/SW SW 1.2 PureTech 130 Allure Pack EAT8

  • 1 200 km
  • Automat (8 st.)
  • Benzín
  • 1,2 PureTech
  • Combi
  • 96 kW (130 hp)

Máte nejaké otázky?