Objavte nový PEUGEOT 3008, ktorý sa vyznačuje odvážnym a moderným dizajnom, ale zachováva si aj klasické znaky vozidiel SUV. Jeho robustné línie kombinujú dynamiku a eleganciu, silu i precízne spracovanie. Inovované luxusné miesto pre vodiča PEUGEOT i-Cockpit® a celý rad najmodernejších technológií zvyšujú komfort cestovania ale hlavne bezpečnosť. Výkonné spaľovacie motory a plug-in hybridný pohon prinášajú potešenie z dynamického riadenia a dokonalú radosť z jazdy.

Vonkajší dizajn nového PEUGEOT 3008 zdôrazňuje jeho reprezentatívny charakter a rovnováhu medzi silou a jemnosťou. Nová predná časť vozidla mu dodáva silnú osobnosť. Tento unikátny model sa stáva priekopníkom novej éry automobilového dizajnu.
 

CHROMOVANÉ PRVKY

Dynamický a športový vzhľad nového PEUGEOT 3008 zvýrazňujú chrómované okenné lišty nadväzujúce na líniu predných svetlometov, ktoré ďalej pokračujú až k zadnej časti. Elegantné chrómované línie dokonale kopírujú tvar vozidla.

 

Pre zvýraznenie dynamickej siluety je možné nové SUV PEUGEOT 3008 odlíšiť elegantnými tmavými prvkami luxusnej výbavy BLACK PACK, ktorý je k dispozícii exkluzívne v najvyšších úrovniach výbavy GT a GT Pack.

Odlíšte svoje vozidlo od základu s bezrámovou mriežkou chladiča a znakom leva v prevedení DARK CHROME.

Znaky PEUGEOT, 3008 a GT sú v saténovej čiernej farbe a ladia tak v dokonalej harmónii so strešnými nosičmi.

Aj spodná lišta predného nárazníka, lemovanie blatníkov, okenné a strešné lišty, spojler a lišta zadného nárazníka sú v lesklej čiernej farbe.

Špeciálne 19 "kolesá z ľahkých zliatin WASHINGTON v prevedení čierna ONYX v kombinácii s lakom BLACK MIST dokonale uzatvárajú toto mimoriadne vydarené dielo.

 

UNIKÁTNE MIESTO PRE VODIČA PEUGEOT i-COCKPIT®

Prepracované, ergonomicky a technologicky dokonale riešené miesto vodiča PEUGEOT i-Cockpit® umožní jednoduchú a intuitívnu obsluhu nového SUV PEUGEOT 3008 a zaistí vyššie pohodlie a bezpečnejšie cestovanie.

Kompaktný multifunkčný volant je zárukou presnejšieho riadenia.

Na novom centrálnom 10 "HDi dotykovom displeji s funkciou multi-touchi  je možné, okrem iného, zobraziť aj on-line i3D navigáciu. Elegantné chrómované prepínače umožňujú rýchly a intuitívny prístup k funkciám vozidla.

Konfigurovateľná a plne prispôsobiteľnái  digitálna prístrojová doska má displej s vysokým rozlíšením pre lepšiu čitateľnosť. V zornom poli vodiča sa zobrazujú všetky dôležité informácie pre jazdu a vodič sa tak môže plne venovať riadeniu.

Pri plug-in hybridných verziách má PEUGEOT i-Cockpit® špeciálne rozhranie, ktoré na prístrojovej doske zobrazuje špecifické informácie o elektrickej jazde, ako je režim jazdy či dojazd v plne elektrickom režime, na centrálnom dotykovom displeji môžete sledovať štatistiky spotreby energie alebo technologickú animáciu tokov energie v reálnom čase.

 

MOTORY

INTELIGENTNÉ TECHNOLÓGIE

S novým SUV PEUGEOT 3008 získavate slobodu voľby pohonnej jednotky, bez toho aby ste prišli o vlastnosti charakteristické pre vozidlá PEUGEOT: priestrannosť, veľký objem batožinového priestoru a najmä potešenie z jazdy.
 

Spaľovacie motory

Nové SUV PEUGEOT 3008 je dodávané s benzínovými motormi PureTech alebo dieselovými motormi BlueHDi najnovšej generácie.

- Benzínové motory  pre maximálne potešenie z jazdy a vysoký výkon:

 • 1.2 PureTech 130k BVM6
 • 1.2 PureTech 130k EAT8
 • 1.6 PureTech 180k EAT8

- Dieselové motory  kombinujúci výkon s nízkymi emisiami škodlivín:

 • 1.5 BlueHDi 130k BVM6
 • 1.5 BlueHDi 130k EAT8

 

Automatická prevodovka EAT8  s ovládačmi ručného radenia pod volantom zaistí vďaka technológii Quickshift rýchle a plynulé radenie. Výsledkom je optimalizované radenie rýchlostných stupňov. Okrem väčšieho potešenia z jazdy dosiahnete aj ekonomickejšiu prevádzku a vyšší užívateľský komfort.

 

 

Plug-in hybridné motory

 

Nové plug-in hybridné SUV PEUGEOT 3008 je k dispozícii vo verzii HYBRID4 (pohon všetkých kolies, výkon 300 koní), ktorý kombinuje:

 •  Benzínový motor 1.6 PureTech s výkonom 147 kW / 200 koní
 • Dva elektromotory s výkonom 80 kW / 110 koní

Batéria s kapacitou 13,2 kWh zabezpečuje v plne elektrickom režime dojazd až do 65 kilometrov podľa normy NEDC i (52 kilometrov podľa normy NEDC).

 

Nové plug-in hybridné SUV PEUGEOT 3008 je k dispozícii aj vo verzii HYBRID (pohon predných kolies, výkon 225 koní), ktorý kombinuje: 

 • Benzínový motor PureTech s výkonom 132 kW / 180 koní
 • Elektromotor s výkonom 80 kW / 110 koní

Batéria s kapacitou 13,2 kWh zabezpečuje v plne elektrickom režime dojazd až do 50 kilometrov podľa normy NEDC i (40 kilometrov podľa normy NEDC).

 

Ponuky

2024 | 3008 SUV
34 990 €

Peugeot 3008 1.2 MHEV 136k Allure Pack e-DCS6

 • 2 km
 • Automat (6 st.)
 • Benzín
 • 1,2 PureTech
 • SUV
 • 100 kW (136 hp)

Máte nejaké otázky?